Nacházíte se zde: Hotel Ryzlink » Tapas bar

TAPAS bar

Věříme, že k výbornému vínu patří něco lahodného k zakousnutí. Servírujeme pro Vás proto tapas, které připravujeme pouze z vybraných surovin od vybraných místních dodavatelů. Inspirací našeho baru je samozřejmě Španělsko, ale necítíme se tím nijak limitováni. Proto u nás najdete jako tapas i moravské škvarky či jitrničky.

DEGUSTACE 6 VZORKŮ (60 MIN) - DEGUSTACE 12 VZORKŮ / 120 MINUT


Tapas jsou občerstvení, kanapé nebo malé talíře, původem ze Španělska. Tapas mají mnoho různých forem a mohou se značně lišit v každé zemi! Můžete si vyzkoušet tapas jako dobrý oběd, rychlé odpolední občerstvení nebo nenucenou večeři s přáteli nebo rodinou.

Obecně platí, že tapas může obsahovat prakticky cokoli - kus tuňáka, koktejlové cibule, horkou klobásku podávanou v malé hliněné misce či gurmánskou pomalu vařenou hovězí tvář podávanou přes sladké bramborové pyré.

My nabízíme klasické tapas z oblasti Moravy, stejně tak některé z nejlepších španělských, italských a řeckých tapas, vybrané tak, aby se co nejlépe snoubili s našim vínem.

Tapas jsou obvykle podávána v menších porcích, což vám umožní ochutnat víc než jedno. Můžete si vytvořit vlastní oběd nebo večeři z věcí, které se vám líbí. Tapas jsou skvělé pro sdílení, stejně jako naše víno.

Stále si nejste jisti, co přesně jsou tapas? Pak nás přijďte navštívit a my vás provedeme obědem, večeří nebo rychlým odpoledním občerstvením.

 

Tapas připravujeme pouze
z vybraných surovin od vybraných
místních dodavatelů

 

Kontaktní osoba pro Vaše dotazy:

Tomáš Moravec
manager@hotelryzlink.cz
+420 770 135 094

Děkujeme za Váš vzkaz

Sečtěte a zaokrouhlete (6.4 + 20.1) *

* Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

ADRESA

Zlámalova 1809/2, Mikulov, 692 01
IČ: 01568060
DIČ: CZ01568060

 

Všobecné obchodní podmínky
Ubytovací řád

All rights reserved © 2017 Hotel Ryzlink

   

Nahoru