Additionally, paste this code immediately after the opening tag:

Nacházíte se zde: Hotel Ryzlink » Novinky » Těžké období končí a nejpozději 25.května 2020 znovu otevíráme!

Těžké období končí a nejpozději 25.května 2020 znovu otevíráme!

Na otevření Hotelu Ryzlink se intenzívně připravujeme tak, aby byly dodrženy všechny rozhodnutí a doporučení příslušných státních orgánů ochraňující Vaše zdraví. Pro všechny klienty bude připraveno na pokojích i ve společných prostorách dostatek kvalitních dezinfekčních prostředků, zaměstnanci budou nosit roušky, umožníme Vám ubytování online bez nutnosti využít naší recepce. Připomínáme, že všechny naše apartmány mají venkovní vstupy bez nutnosti využít jakékoliv společné prostory!
Těžké období končí a nejpozději 25.května 2020 znovu otevíráme!

Vážení hosté, 

 

Těžké období končí a nejpozději 25.května 2020 znovu otevíráme!

Na otevření Hotelu Ryzlink se intenzívně připravujeme tak, aby byly dodrženy všechny rozhodnutí a doporučení příslušných státních orgánů ochraňující Vaše zdraví.  Pro všechny klienty bude připraveno na pokojích i ve společných prostorách dostatek kvalitních dezinfekčních prostředků, zaměstnanci budou nosit roušky, umožníme Vám ubytování online bez nutnosti využít naší recepce. Připomínáme, že všechny naše apartmány mají venkovní vstupy bez nutnosti využít jakékoliv společné prostory!

Aktuální situaci využíváme pro to, abychom Vám pobyt v Hotelu Ryzlink ještě více zpříjemnili. Právě jsme dokončili dostavbu nových pokojů Diamond a nové konferenční místnosti, upravili jsme naši terasu, abychom prodloužili dobu, po kterou se můžete kochat dechberoucím výhledem na Svatý kopeček. Hlavně však finišujeme s dostavbou nového wellnes centra, kde naleznete vinné lázně, saunový svět a privátní vířivku.

Těm z Vás, kteří mají na období do 25.5.2020 rezervaci, se tato rezervace automaticky ruší. Pokud jste uhradili zálohu v našem rezervačním systému na tento zrušený pobyt, bude Vám tato záloha vrácena neprodleně po zrušení Vaší rezervace. Pokud jste uhradili zálohu v rezervačním systému Booking, požádejte prosím o vrácení platby společnost Booking.

Jakékoliv Vaše dotazy či žádosti prosím směřujte prioritně emailem na adresu recepce@hotelryzlink.cz.

Těšíme se na Vás!

Petr Fučík


Zpět na přehled

ADRESA

Zlámalova 1809/2, Mikulov, 692 01
IČ: 01568060
DIČ: CZ01568060

 
 

Všobecné obchodní podmínky
Ubytovací řád

All rights reserved © 2020 Hotel Ryzlink

     

Nahoru