Nacházíte se zde: Hotel Ryzlink » Novinky » Mimořádné opatření. Dočasné uzavření Hotelu Ryzlink

Mimořádné opatření. Dočasné uzavření Hotelu Ryzlink

Vážení hosté, dovoluji si Vás oslovit v této pro všechny těžké situaci...
Mimořádné opatření. Dočasné uzavření Hotelu Ryzlink

Vážení hosté, dovoluji si Vás oslovit v této pro všechny těžké situaci, abych Vás ujistil, že náš Hotel Ryzlink přistupuje k současné situaci působené šířením viru COVID-19 zodpovědně. Respektujeme a dodržujeme všechna rozhodnutí a doporučení příslušných státních orgánů. Z tohoto důvodu je náš Hotel Ryzlink od  14.3.2020 do odvolání  uzavřen.

Těm z Vás, kteří mají na období uzavření Hotelu Ryzlink rezervaci, se tato rezervace automaticky ruší. Pokud jste uhradili zálohu v našem rezervačním systému na tento zrušený pobyt, bude Vám tato záloha vrácena neprodleně po zrušení Vaší rezervace. Pokud jste uhradili zálohu v rezervačním systému Booking, požádejte prosím o vrácení platby společnost Booking.

Jakékoliv Vaše dotazy či žádosti prosím směřujte prioritně emailem na adresu recepce@hotelryzlink.cz.

Aktuální těžkou situaci využíváme pro to, abychom Vám pobyt v Hotelu Ryzlink ještě více zpříjemnili. Právě jsme dokončili dostavbu nových pokojů Diamond, nové konferenční místnosti, upravili jsme naši terasu, abychom prodloužili dobu, po kterou se můžete kochat dechberoucím výhledem na Svatý kopeček. Hlavně však finišujeme s dostavbou nového wellnes centra, kde naleznete vinné lázně, saunový svět a privátní vířivku.

Doufáme, že Vás co nejdříve budeme moci v našem Hotelu Ryzlink přivítat.

Těšíme se na Vás!

Petr Fučík


Zpět na přehled

ADRESA

Zlámalova 1809/2, Mikulov, 692 01
IČ: 01568060
DIČ: CZ01568060

 
 

Všobecné obchodní podmínky
Ubytovací řád

All rights reserved © 2020 Hotel Ryzlink

     

Nahoru